fbpx

Śreniozaawansowany

Grupy po ukończeniu poziomu First Step.

  • POZIOM I – uczymy się figur nieodwróconych na rurce, na przykład linia, daphne, martini, boczne V, a także wzmacniamy ciało i przygotowujemy się do figur odwróconych, ćwiczymy coraz bardziej skomplikowane spiny i ich kombinacje
  • POZIOM I+ – poznajemy figury odwrócone, takie jak crucifix, v-ka, gemini, scorpio, butterfly, ćwiczymy coraz bardziej skomplikowane spiny i ich kombinacje
  • POZIOM II – kontynuujemy przygodę z figurami odwróconymi, ćwiczymy ich połączenia (tzw. combo), poznajemy shoulder mount, brass monkey oraz handspring
  • POZIOM II+ – doskonalimy shoulder mount oraz handspring, łączymy poznane wcześniej figury w coraz dłuższe i coraz bardziej skomplikowane combosy
  • POZIOM III – grupa zaawansowana, zapraszamy osoby, które bez problemu robią shoulder mount, brass monkey i handspringi oraz swobodnie łączą figury w combosy

 

Z każdym poziomem coraz bardziej zakochujesz się w pole dance i z utęsknieniem czekasz na kolejny trening ♥

 

Jeśli zajęcia Twojej stałej grupy to dla Ciebie za mało, chcesz dodatkowo poćwiczyć problematyczne elementy lub nauczyć się wymarzonej figury to zapraszamy na zajęcia OPEN LEVEL. Na tych zajęciach nie ma stałego programu, trenerka ćwiczy z Tobą to, czego akurat chcesz się nauczyć.

Zapraszamy!

//

Wybierz kurs

Pole dance open level
trener:
Natalia Majer
poziom:
Poziom II

Wtorek, godzina 17:00-18:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole dance open level
trener:
Masza
poziom:
Open

Piątek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
Pole dance First Step+
trener:
Natalia Majer
poziom:
Poziom I

Wtorek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
Pole dance I
trener:
Masza
poziom:
Poziom I

Czwartek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
pole dance first step+
trener:
Weronika Spaczyńska
poziom:
Poziom I

Środa, godzina 19:00-20:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
pole dance I
trener:
Kinga Skolimowska
poziom:
Poziom I

Środa, godzina 19:00-20:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole dance first step+
trener:
Angelika Gromacka
poziom:
First step

Poniedziałek, godzina 21:00-22:00, sala: Sala DUŻA Ordona

Wybierz
Pole Dance I
trener:
Paulina Wronowska
poziom:
Poziom I

Czwartek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
pole dance first step+
trener:
Angelika Gromacka
poziom:
First step

Poniedziałek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala DUŻA Ordona

Wybierz
Pole dance I
trener:
Masza
poziom:
Poziom I

Czwartek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole dance I
trener:
Wiktoria Karbownik
poziom:
Poziom I

Poniedziałek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole Dance I+
trener:
Kinga Skolimowska
poziom:
Poziom I

Środa, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole Dance I+
trener:
Masza
poziom:
Poziom I

Poniedziałek, godzina 19:00-20:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole Dance I
trener:
Weronika Spaczyńska
poziom:
Poziom I

Środa, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
Pole dance I+
trener:
Weronika Spaczyńska
poziom:
Poziom I

Wtorek, godzina 17:00-18:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
POLE DANCE I+
trener:
Masza
poziom:
Poziom I

Poniedziałek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole Dance I+
trener:
Masza
poziom:
Poziom I

Czwartek, godzina 21:00-22:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
Pole dance I+
trener:
Marta Dębowska
poziom:
Poziom I

Sobota, godzina 11:00-12:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
Pole Dance I
trener:
Marta Dębowska
poziom:
Poziom I

Sobota, godzina 10:00-11:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
POLE OPEN LEVEL
trener:
Natalia Majer
poziom:
Open

Niedziela, godzina 10:00-11:00, sala: Sala DUŻA Ordona

Wybierz
POLE dance II
trener:
Kinga Skolimowska
poziom:
Poziom II

Środa, godzina 20:00-21:00, sala: Sala Sokolska Różowa

Wybierz
POLE DANCE II+
trener:
Wiktoria Karbownik
poziom:
Poziom II

Wtorek, godzina 20:00-21:00, sala: Sala Sokolska Granatowa

Wybierz
Pole Dance II
trener:
Natalia Majer
poziom:
Poziom II

Poniedziałek, godzina 17:00-18:00, sala: Sala DUŻA Ordona

Wybierz
Pole Dance II+
trener:
Angelika Gromacka
poziom:
Poziom II

Wtorek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala DUŻA Ordona

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursach



Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Beng Magdalena Marycz w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert markietingowy w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Beng Magdalena Marycz z siedzibą przy ul. Mroźnej 58 w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

BENG  ul. Ordona 7, Katowice

TEL: 538 113 346
godziny otwarcia: od pon-pt  17-20

BENG ul. Sokolska 31, Katowice

TEL: 600 952 198
godziny otwarcia: pon -pt 17-20