fbpx

Grafik

Pobierz PDF

Sala DUŻA Ordona

Pole Dance II

poziom: Poziom II
Zapisz się! (17:00 - 18:00)
Natalia Majer

Akro pole p.I/II

poziom: Open
Zapisz się! (18:00 - 19:00)
Natalia Majer

POLE DANCE II+

poziom: Poziom II
Zapisz się! (19:00 - 20:00)
Angelika Nowak

pole dance first step +

poziom: First step
Zapisz się! (20:00 - 21:00)
Angelika Nowak

Pole dance I+

poziom: Poziom I
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Angelika Nowak

Sala Sokolska Granatowa

POLE DANCE OPEN LVL

poziom: Open
Zapisz się! (17:00 - 18:00)
Wiktoria Karbownik

Pole dance First Step+

poziom: First step
(18:00 - 19:00)
Wiktoria Karbownik

pole dance first step

poziom: First step
(19:00 - 20:00)
Monika Fojt

POLE DANCE II

poziom: Poziom II
Zapisz się! (20:00 - 21:00)
Masza

pole dance first step

poziom: First step
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Masza

początek: 2023-02-20

lekcja pokazowa pole dance

poziom: First step
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Masza

początek: 2023-02-13

Sala Sokolska Różowa

Exotic FS+

poziom: Open
Zapisz się! (17:00 - 18:00)
Magdalena Beng

Pole Dance I

poziom: Poziom I
Zapisz się! (18:00 - 19:00)
Agnieszka Linder-Kulik

Pole Dance II

poziom: Poziom II
Zapisz się! (19:00 - 20:00)
Masza

Pole dance First Step+

poziom: First step
(20:00 - 21:00)
Monika Fojt

POLE DANCE II+

poziom: Poziom II
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Masza

Sala DUŻA Ordona Sala Sokolska Granatowa Sala Sokolska Różowa
17:00

Pole Dance II

poziom: Poziom II
Zapisz się! (17:00 - 18:00)
Natalia Majer

POLE DANCE OPEN LVL

poziom: Open
Zapisz się! (17:00 - 18:00)
Wiktoria Karbownik

Exotic FS+

poziom: Open
Zapisz się! (17:00 - 18:00)
Magdalena Beng

17:15
17:30
17:45
18:00

Akro pole p.I/II

poziom: Open
Zapisz się! (18:00 - 19:00)
Natalia Majer

Pole dance First Step+

poziom: First step
(18:00 - 19:00)
Wiktoria Karbownik

Pole Dance I

poziom: Poziom I
Zapisz się! (18:00 - 19:00)
Agnieszka Linder-Kulik

18:15
18:30
18:45
19:00

POLE DANCE II+

poziom: Poziom II
Zapisz się! (19:00 - 20:00)
Angelika Nowak

pole dance first step

poziom: First step
(19:00 - 20:00)
Monika Fojt

Pole Dance II

poziom: Poziom II
Zapisz się! (19:00 - 20:00)
Masza

19:15
19:30
19:45
20:00

pole dance first step +

poziom: First step
Zapisz się! (20:00 - 21:00)
Angelika Nowak

POLE DANCE II

poziom: Poziom II
Zapisz się! (20:00 - 21:00)
Masza

Pole dance First Step+

poziom: First step
(20:00 - 21:00)
Monika Fojt

20:15
20:30
20:45
21:00

Pole dance I+

poziom: Poziom I
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Angelika Nowak

pole dance first step

poziom: First step
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Masza

początek: 2023-02-20

lekcja pokazowa pole dance

poziom: First step
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Masza

początek: 2023-02-13

POLE DANCE II+

poziom: Poziom II
Zapisz się! (21:00 - 22:00)
Masza

21:15
21:30
21:45

Znajdź nas

Znajdź nas

BENG  ul. Ordona 7, Katowice

TEL: 538 113 346
godziny otwarcia: od pon-pt  17-20

BENG ul. Sokolska 31, Katowice

TEL: 600 952 198
godziny otwarcia: pon -pt 17-20