fbpx

Stretching

Zapraszamy osoby o  wszystkich poziomach zaawansowania, które chcą poprawić elastyczność swojego ciała! Szpagat, mostek? Dzięki regularnym treningom w naszej szkole osiągniesz swoje cele.

Stretching to zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia. Jest naturalnym systemem ćwiczeń, polegający na kilkunastosekundowej, izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go, a następnie rozciąganiu go przez następne kilkadziesiąt sekund.

Podczas wykonywania ćwiczeń ważne jest zachowanie koordynacji ruchowej i równomiernego oddechu. Stretching używany jest również jako powszechna forma rehabilitacji.

Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą przygotować swoje ciało do trudniejszych akrobacji rurkowych oraz te, które po prostu chcą je uelastycznić.

//

Wybierz kurs

Stretching
trener:
Angelika Gromacka
poziom:
Open

data rozpoczęcia: 2021-11-08

Poniedziałek, godzina 21:00-22:00, sala: Sala DUŻA Ordona

Wybierz
STRETCHING
trener:
Wiktoria Karbownik
poziom:
Open

Piątek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska B

Wybierz
Stretching
trener:
Wiktoria Karbownik
poziom:
Open

Czwartek, godzina 18:00-19:00, sala: Sala Sokolska B

Wybierz

Poinformuj mnie o nowych kursachZgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Beng Magdalena Marycz w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert markietingowy w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Beng Magdalena Marycz z siedzibą przy ul. Mroźnej 58 w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

BENG  ul. Ordona 7 Katowice

TEL: 538 113 346
godz. otwarcia: w czasie trwania zajęć BENG

BENG ul. Sokolska 31

TEL: 600 952 198
godz. otwarcia: w czasie trwania zajęć BENG