Magdalena Marycz
Magdalena Marycz
Magdalena to założycielka szkoły BENG. Poprowadzi dla Was zajęcia Pole Dance, Exotic i Sexy Dance.

Przedstawicielka młodego pokolenia tancerzy tańca towarzyskiego, utalentowana tancerka i pełna pasji i charyzmy instruktorka. Jak większość tancerzy „towarzyskich” tańczy od dziecka, szlifując warsztat taneczny u
najlepszych. Efektem tej pracy jest osiągnięcie najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach standardowych. Była kilkakrotną finalistką Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski Południowej i Śląska.

Po zakończeniu kariery w tańcu towarzyskim odkryła Pole Dance i zamieniła partnera na rurkę ;) Magdalena zdobyła 2 miejsce na Mistrzostwach Polski w Pole Dance w kat. solistki debiutantki. Czasami wraz z Dominiką Tatoj zobaczycie ją w duecie. Razem zwyciężyły w wysokiej rangi zawodach Pole Art w Gdańsku.

Spopularyzowała exotic w Polsce, jeżdżąc po całym kraju ucząc warsztatów z tej tanecznej i kobiecej strony Pole Dance, starając się zarazić pasją do tańca wszystkie kobiety.

Magdalena jest zawsze uśmiechnięta! (to plus szpilki jej znak rozpoznawczy). Chodzą słuchy, że jest cierpliwa i nauczy każdego! Jej zajęcia prowadzone są w luźnej , koleżeńskiej atmosferze

Uważa, że nie ważne są kroki, a uśmiech i radość jaką daje taniec! Jej zajęcia to energetyczna mieszanka kunsztu tanecznego, wysiłku i zabawy czyli wszystko, co sprawia, że wychodzimy z nich zmęczeni ale szczęśliwi.

Znajdź nas

Znajdź nas

NOWY ADRES od 25.11.2019

BENG Centrum ul. Ordona 7 Katowice
M: 538 113 346
godz. otwarcia: w czasie trwania zajęć BENG

Piotrowice, ul. Armii Krajowej 126
godz. otwarcia: pon-czw 17-20

M: 600 952 198