fbpx

Lekcje pokazowe

Sprawdź czy rurka jest dla Ciebie :)

 

Bardzo chcesz tańczyć na rurce, ale nie wiesz czy to będzie dobry sport dla Ciebie? Chcesz spróbować swoich sił w czymś zupełnie nowym?

Weź udział w próbnych zajęciach i pozwól sobie zakochać się w pole dance!

 

Na lekcji pokazowej ćwiczysz pod okiem instruktora, który pokaże Ci kilka podstawowych figur i odpowie na Twoje pytania dotyczące treningów w naszej szkole. Po zajęciach dziewczyny z recepcji przedstawią Ci ofertę kursów i wytłumaczą jak zapisać się na zajęcia.

 

Koniecznie zabierz ze sobą koleżanki! ;)

 

WEJŚCIÓWKA JEDNORAZOWA NA LEKCJĘ POKAZOWĄ W PROMOCYJNEJ CENIE 20 ZŁ.

Terminów lekcji pokazowych szukaj w sekcji AKTUALNOŚCI oraz GRAFIK.

Poinformuj mnie o nowych kursachWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Beng Magdalena Marycz w ramach uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych oraz w celu otrzymywania ofert markietingowy w ramach działalności naszej szkoły.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Beng Magdalena Marycz z siedzibą przy ul. Mroźnej 58 w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Znajdź nas

Znajdź nas

BENG  ul. Ordona 7, Katowice

TEL: 538 113 346
godziny otwarcia: od pon-pt  17-20

BENG ul. Sokolska 31, Katowice

TEL: 600 952 198
godziny otwarcia: pon -pt 17-20

 

Nie możesz znaleźć kursu dla siebie? Zostaw nam swój numer telefonu a odezwiemy się gdy ruszymy z nowymi grupami! Recepcja@novabeng.pl