fbpx
Karolina Rybicka
Karolina Rybicka

Sport był w moim życiu zawsze. Pływanie, nurkowanie, bieganie. Będąc dzieckiem chodziłam na zajęcia z podstaw tańca współczesnego i nowoczesnego. W 2020 roku poszłam na pierwsze zajęcia pole dance i przepadałam. To było to. Mogłam wykorzystać siłę którą miałam z potrzebą przekraczana własnych granic. Wcześniej o exotic nie słyszałam. Na pierwsze zajęcia poszłam po pół roku trenowania rurki, żeby zobaczyć co to. I sama nie wiem kiedy to się stało, że exotic pokochałam bardziej niż pole dance. Obecnie trenuje głównie pod okiem Magdy Beng. Staram się brać udział w warsztatach u innych instruktorek tak często jak tylko mogę. Do tej pory brałam udział w zajęciach m.in. u Karoliny Faryńskiej, Magdaleny Karasińskiej, Nikoli Drożdż, Patrycji Fijoł.

W tym roku uczestniczyłam w zawodach Pole Dance Show w Kielcach, gdzie zajęłam pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz w zawodach Vertical Fit Championship. Moimi największymi exo idolkami są Karolina Faryńska i Nina Kozub. I myślę, że widać to w moich układach.

Lubię choreografie szybkie, dynamiczne, w których dużo się dzieje, ale na zajęciach chcę Wam pokazać rożne style. Podczas zajęć jestem konkretna, chcę przekazać Wam co potrafię najlepiej jak umiem.

Bardzo cenie sobie atmosferę girl power, która jest w Beng i której nie zabraknie również na moich zajęciach.

Znajdź nas

Znajdź nas

BENG  ul. Ordona 7, Katowice

TEL: 538 113 346
godziny otwarcia: od pon-pt  17-20

BENG ul. Sokolska 31, Katowice

TEL: 600 952 198
godziny otwarcia: pon -pt 17-20

 

Nie możesz znaleźć kursu dla siebie? Zostaw nam swój numer telefonu a odezwiemy się gdy ruszymy z nowymi grupami! Recepcja@novabeng.pl