fbpx
Hanna Wojewódka
Hanna Wojewódka

Hanna W 

Przez 16 lat trenowała gimnastykę artystyczną w klubie SGA Gdynia, zdobywając medale Mistrzostw Polski seniorek i reprezentując Polskę m.in. na Uniwersjadzie w Belgradzie w 2009 roku. Razem z zespołem FLEX Sopot przez kilka lata uświetniała występami taneczno-akrobatycznymi wiele imprez sportowych w Polsce i za granicą. Na zaproszenie Marcina Gortata dwukrotnie zatańczyła na parkietach NBA w Phoenix i w Waszyngtonie. W sopockim zespole pełniła funkcję trenera i choreografa. Wystąpiła także w półfinale 7. edycji programu Mam Talent oraz podczas imprezy Sylwester TVN 2014 na Rynku w Krakowie z grupą taneczną RED POP Dance Creator.

Po przeprowadzce do Katowic Hania dołączyła do Beng Team, z którym trenuje na co dzień. Aktualnie największą pasją Hani jest Pole Art. Taneczne i pełne emocji choreografie, przelatane gimnastyczno-akrobatycznymi elementami, zostały docenione na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach, m.in. Pole Art Polska 2019 (1 miejsce w kategorii PRO) czy Pole Art Experience 2019 (2 miejsce w kategorii ELITE).

Hania chętnie podzieli się z Wami doświadczeniem zdobytym podczas uprawiania wyczynowego sportu. Na zajęciach ze stretchingu zadba nie tylko o Wasze szpagaty czy mostki, ale również o obciągnięte stopy i inne detale. Nie przegapcie również warsztatów tanecznych z Hanią, dzięki którym dowiecie się, co robić między jednym, a drugim rurkowym combo.

Znajdź nas

Znajdź nas

BENG  ul. Ordona 7 Katowice

TEL: 538 113 346
godz. otwarcia: w czasie trwania zajęć BENG

BENG ul. Sokolska 31

TEL: 600 952 198
godz. otwarcia: w czasie trwania zajęć BENG